15 Ocak 2013 Salı

stilgiyin.com

Alışveriş sitelerini ve markaları buluşturan yeni adres, “modanın arama motoru” Stilgiyin.com

Stilgiyin.com, online alışverişe yeni bir bakış açısı kazandırarak hizmete girdi. Pazar payını gün geçtikçe artıran online alışveriş sektöründe, yeni yola çıkan Stilgiyin.com, “aggregator” toplayıcı site özelliğine sahip. Bir arama motoru olarak çalışan Stilgiyin.com, 2012’nin Eylül ayı itibariyle Türkiye’nin önde gelen online mağazalarını tek çatı altında topladı. Sitedeki giyim ürünleri, son moda ayakkabılar, çantalar, parfümeri ürünleri ve aksesuarlar bir araya getirilerek ziyaretçinin istediği ürüne en kolay yoldan ulaşması hedefleniyor. Şu anda 1000’in üzerinde marka, 20 alışveriş sitesi ve 100.000 ürünün bulunduğu site hızla büyümeye, ilgi görmeye ve farklılaşmaya devam ediyor.

Stilgiyin.com sitesinde arama motoru özelliğinin olması birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Siteye giriş yapıldığında karşılaşılan arama çubuğuyla arama yapılarak, arzu edilen ürün markası, çeşidi ve rengi fiyatlarıyla listelemek mümkün. Bu listeleme için gerekli olan tek şey istenilen ürünün ne olduğuna dair birkaç anahtar kelime yazmak. Stilgiyin.com ziyaretçilerine istedikleri ürünleri kategoriler altında keşfetme şansı da vermektedir. Bu iki avantajın bir araya gelmesiyle artık alışveriş yapmak çok daha zevkli, hızlı ve kolay. Örneğin; “kırmızı elbise” yazıp ara butonuna basılınca yüzlerce markanın bu özelliklerdeki birçok ürünü sergilenir. İstediğiniz beden, marka ve fiyat aralığını belirleyip alışverişinizi yapabilirsiniz. Başka bir örnekle “yeşil kravat” yazdığınızda önünüze sergilenen ürün yelpazesinden bütçenize uygun fiyat aralığını belirledikten sonra desen seçeneklerinden takım elbisenize yakışacağını düşündüğünüzü seçebilirsiniz. Kullanıcılar istedikleri ürüne hızlı ve kolay yoldan ulaştıktan sonra bu ürünlere tıklayıp, asıl satış yapılan siteye yönlenerek alışverişini tamamlıyorlar.

Alışverişin kargo ve ödeme kısmı ise yönlendirilen mağazalar tarafından alınmaktadır. Anlaşmalı e-ticaret siteleri Stilgiyin.com teknik ekibi tarafından hazırlanan yazılım programlarıyla bir araya toplanıp, ürünlerin aranılan kategorilerde bulunması sağlanmıştır. Tıklanma sayısının gün geçtikçe arttığı Stilgiyin.com’un, marka ve mağaza sayısı da gün geçtikçe artmakta, bir çok şirket de bu sisteme dahil olmak için sırada bulunmaktadır.

Stilgiyin.com, Türkiye’deki online alışveriş alanında kullanıcılarına sunduğu hizmetlerle vazgeçilmez bir site, alışveriş için ilk ve hatta tek durak olmak yolunda hızlı adımlarla ilerlemeyi hedefliyor.


1 yorum:

Adsız dedi ki...

http://bit.ly/SEGYPt chrome uygulamaları varmış çok tatlı